KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14743009
nr 1474 3009
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, "Dans". Signerad, numrerad 57/100. Giclee fine art. Bildmått: 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:56:48
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)